SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Veľký únik s malým prekvapením ukazuje 4 návrhy iPhonu 12

1

Dizajn iPhonu 12 je už pravdepodobne dokončený a nové video, uverejnené japonským webom Macotakara, nám ponúka pohľad na makety všetkých štyroch nových modelov, zhotovené 3D tlačou. Očakáva sa, že v druhej polovici roka Apple predstaví nové iPhony, hoci ich uvedenie na trh sa môže pre pandémiu koronavírusu o niekoľko týždňov oneskoriť. Jedno z najzaujímavejších odhalení sa týka počtu nových modelov – prvýkrát v histórii by mal smartfón Applu prísť v štyroch veľkostiach vrátane úplne nového modelu s uhlopriečkou 5,4 palca.

Všetky štyri nové telefóny iPhone budú mať takmer rovnaký dizajn ako všetky vlajkové modely nasledujúce po iPhone X. Na každom bude v hornej časti výrez na Face ID, hoci podľa niektorých správ môže byť na iPhone 12 menší. Zásadný rozdiel sa týka kvality displeja – všetky štyri modely budú vybavené obrazovkami OLED. iPhone 12 teda môže byť prvou sériou smartfónov značky Apple, ktorá upúšťa od LCD displejov.

Jedna z často spomínaných funkcií je podpora 5G. Takisto sa očakáva, že všetky verzie iPhonu 12 dostanú zlepšenia fotoaparátu. Dva z nich budú mať duálny fotoaparát a iPhone 12 Pro získa tri objektívy na zadnej strane a štvrtý snímač typu LIDAR. Namiesto zvyčajných zaoblených hrán dostanú nové iPhony kovové puzdro s ostrými hranami. Video webu Macotakara však oproti predchádzajúcim únikom ukazuje niekoľko významných rozdielov.

Po prvé, výrezy sa zdajú rovnako veľké ako predtým. Na module zadného fotoaparátu iPhone 12 Pro chýba štvrtý snímač LIDAR. Najväčšie prekvapenie sa týka umiestnenia slotu na SIM kartu, ktorý sa presúva na ľavú stranu telefónu pod tlačidlá hlasitosti. Súvisí to s podporou 5G, čo znamená, že smartfóny potrebujú nový modem, ako aj nový anténny systém podporujúci telekomunikačný štandard novej generácie. To prinútilo Apple prehodnotiť interný dizajn iPhonu.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Apple iPhone

1 komentár

dementi redakcia, ziaden velky unik reakcia na: Veľký únik s malým prekvapením ukazuje 4 návrhy iPhonu 12

4.6.2020 12:06
Nic ste nam nepovadli, clanok je o nic a nadpis ciste klamstvo. Fotky uplne odveci, ukazuju ine ako pisete v clanku! IQ ziadne v redakcii! Pisete ze vyrezy su ako v 11tke ale na fotku date bez vyrezu....
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať