Video: Ako bez dotykov ovládať Apple Watch? Pomocou smart remienku Mudra Band

0

Mudra Band je remienok pre smart hodinky, ktorý vám umožní ovládať Apple Watch bez námahy pomocou pohybov prstov. Unikátny pásik na hodinky umožní ľahko ovládať viac úloh počas prevádzky hodiniek bez blokovania displeja.

Mudra Band podporuje tri druhy gest – diskrétne gestá (pohyb jedného prsta alebo poklepanie prstom po palci), kontinuálne gestá (rôzne gradienty tlaku prsta aplikované na fyzické objekty alebo iné prsty) a tzv. vzduchové dotykové (air-touch) interakcie. Takýmto spôsobom si môžete vychutnať hudbu, preskakovať skladby a nastavovať hlasitosť, ale aj spravovať hovory a upozornenia.

„Keď máte v úmysle pohnúť prstom, elektródy v Mudra Band zachytia nervové signály vysielané z vášho mozgu cez zápästie do prsta. Naše patentované senzory SNC zachytávajú signály, zatiaľ čo algoritmy AI s hĺbkovým učením dešifrujú vzor signálu a klasifikujú, ktorý prst sa pohybuje. Nakoniec sa spája každý vzor signálu s ovládanou funkciou vašich hodiniek,“ uvádzajú tvorcovia.

Na náramok prebieha kampaň na portáli Indiegogo. Prví prispievatelia môžu Mudra Band získať za 123 eur, čo je zľava 44 % oproti odporúčanej maloobchodnej cene. Dodávky by sa mali začať v decembri 2020.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Redakcia

Všetky autorove články
Apple Watch smartfon displej naramok

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať