SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Vývoj aplikácií bez programovania. Google kúpil AppSheet

0

Google oznámil, že za nezverejnenú sumu získal spoločnosť AppSheet, platformu na vývoj podnikových aplikácií bez kódu. AppSheet umožňuje vývojárom bez rozsiahlych znalostí o programovaní zhromažďovať dáta (napr. geografické údaje a lokalizačné údaje) nasadzovať AI aplikácie „bez toho, aby museli napísať riadok kódu“.

Platforma môže zhromažďovať údaje z ľubovoľného zariadenia a okamžite ich synchronizovať s pôvodným zdrojom údajov a vykonávať analýzy v reálnom čase pomocou vlastných dashboardov a automatických správ. Aplikácie vytvorené pomocou AppSheet dokážu zachytávať obrázky, polohu, skenovať čiarové kódy, doručovať oznámenia, generovať správy, odosielať e-maily, pracovať v režime offline a používať logiku.

Navyše dokážu aktualizovať a udržiavať existujúce súbory údajov pri súčasnom dodržiavaní zásad bezpečnosti. Nasadených už bolo viac ako 200 000 aplikácií vytvorených pomocou vývojového balíka AppSheet a každý mesiac viac ako 18 000 „aktívnych tvorcov aplikácií“ vytvára ďalšie aplikácie s AppSheet, ktoré sú určené sú pre finančné služby, výrobu, maloobchod, zdravotníctvo, komunikáciu, médiá a zábavu.

Zdroj: venturebeat.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Google app online web

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať