TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Writesonic používa umelú inteligenciu na tvorbu reklamy, blogov a obchodných textov

Technológie
0

Väčšina spoločností potrebuje služby talentovaného a spoľahlivého reklamného pracovníka. Platiť skúseného copywritera však nie je lacný špás. Služba Writesonic je oveľa lacnejšia. Navyše zamestnanie reklamného pracovníka vám dáva prístup k jednému človeku a jeho talentu, zatiaľ čo Writesonic je, ako keby ste najali celú reklamnú agentúru, aby tvorila pre vás písomný obsah.

Writesonic totiž disponuje umelou inteligenciou, ktorá pracuje na vytváraní reklamných textov, príspevkov na sociálnych sieťach, opisov produktov a všetkých ostatných obchodných písomností, ktoré musí spoločnosť alebo značka rozširovať. Stačí si zvoliť typ obsahu, či už je to text na webovú stránku, reklamný inzerát, blogový príspevok, alebo text opisujúci produkt alebo službu.

Po vložení niekoľkých riadkov o vašej správe sa Writesonic pustí do práce, vyhodnotí váš projekt a v priebehu niekoľkých sekúnd ponúkne až tucet variantov písomnosti, ktorú potrebujete. Writesonic využíva technológiu Generative Pre-trained Transformer 3 (GPT-3), ktorú vytvorilo výskumné laboratórium pre umelú inteligenciu OpenAI. Tento obrovský umelý mozog vytvára texty, ktoré vyzerajú, akoby ich napísal človek.

Writesonic je zameraný na podnikateľov, reklamných a marketingových pracovníkov a predajné tímy, aby im pomohol generovať potenciálnych zákazníkov a podporiť predaj. Základný program pre službu Writesonic je teraz k dispozícii iba za 69,99 dolára.

Zdroj: venturebeat.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať