Z nádob s ultra klzkým povrchom vycedíte aj poslednú kvapku

0

Nová spoločnosť s názvom LiquiGlide skonštruovala mimoriadne klzkú fľašu, ktorá by mohla obmedziť plytvanie a zároveň vám ušetriť peniaze. Pridaním netoxickej vrstvy mazadla na vnútorný povrch môže fľaša eliminovať trenie a zaistiť, aby ste ju mohli odhodiť bez zanechania zvyškov obsahu. Je to dôležitý aspekt, pretože firmy zaoberajúce sa odpadovým hospodárstvom nedokážu recyklovať materiály, v ktorých sú zvyšky produktu.

Predplatné NEXTECH 2021

Prinajmenšom nie bez toho, aby na ich čistenie použili značné množstvo vody. Recyklovateľné fľaše často skončia na skládke, pretože neboli vyčistené pred vstupom do recyklačného toku. No z environmentálneho hľadiska nejde len o obal. Aj výroba šampónu vyžaduje veľa energie a zdrojov. Ak zrátate množstvo zvyškového šampónu za dlhé obdobie, zistíte, že dochádza k veľkému plytvaniu.

Ak použijete všetok produkt, znamená to, že ho budete musieť nakupovať menej často, čím ušetríte peniaze. LiquiGlide predtým spolupracovala so spoločnosťou Colgate na klzkej zubnej paste a rokuje s ďalšími kozmetickými značkami, pretože mnohé z nich chcú podporovať environmentálne úsilie.

Zdroj: inputmag.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať