NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Zoom spojí účastníkov v jednej virtuálnej miestnosti

0

Zoom oficiálne uvádza novú funkciu videa, ktorá pomáha firmám vytvárať pútavejšie a viac kolaboratívne virtuálne stretnutia. Mnohé veľké podniky vrátane spoločností Salesforce, Microsoft, Shopify, VMware, Dropbox a Fujitsu už potvrdili trvalý presun k práci na diaľku alebo hybridnému fungovaniu. Na dlhodobý úspech takejto práce sú však životne dôležité lepšie a prispôsobiteľnejšie nástroje na virtuálnu spoluprácu.

Zoom ohlásil novú funkciu Immersive View na svojej každoročnej akcii Zoomtopia v októbri, keď ju postavil oproti režimu Together Mode v Microsoft Teams. Hostitelia videohovorov môžu pomocou tejto funkcie usporiadať účastníkov stretnutia do jedného virtuálneho prostredia. Líši sa to od ich zaužívaného zobrazovania v mriežke a s osobným pozadím každého jednotlivca.

SME konferencia_092021

Immersive View podporuje až 25 účastníkov, ktorí môžu byť umiestnení v ľubovoľnom počte prostredí. Hostitelia môžu ľudí manuálne presúvať po obrazovke alebo nechať Zoom, aby to robil automaticky. Funkcia je k dispozícii v desktopovej verzii aplikácie Zoom (verzia 5.6.3 alebo novšia) pre Windows a Mac OS a je predvolene aktivovaná pre všetky bezplatné a individuálne účty Pro.

Zdroj: venturebeat.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať