S_03PaletteUltr S_03PaletteUltr S_03PaletteUltr Advertisement

Bezpečnostné kamery z radu Panasonic U-Series

0

» Produktová rodina bezpečnostných kamier i-Pro Extreme Panasonic U-Series zahrnuje 13 vnútorných aj vonkajších bezpečnostných sieťových kamier s kvalitným obrazom, určených na vzdelávanie, pre malé podniky, maloobchody, logistiku a veľa ďalších scenárov nasadenia. Sú to nákladovo efektívne kamery základnej až strednej úrovne, ale majú vysoké rozlíšenie a vynikajúcu spoľahlivosť, teda presne tie parametre, ktoré zákazníci od bezpečnostných kamier očakávajú. V ponuke sú modely s varifokálnym alebo pevným objektívom, rozlíšením full HD a 4 Mpx a takisto konštrukčné vyhotovenie na nasadenie do vonkajších priestorov, ktoré je odolné proti vandalom aj poveternostným vplyvom. Majú ochranu proti poškodeniu na úrovni IK10, ochranu proti vode a prachu, ako aj antikorózne skrutky. Rad U-Series je ideálny pre organizácie s obmedzeným rozpočtom, ako sú školy, nemocnice, kancelárske priestory či maloobchodné predajne, čiže všade tam, kde si nemôžu dovoliť kompromisy, pokiaľ ide o výkon, vizuálnu kvalitu a spoľahlivosť.

Kamery vďaka zabudovanému infračervenému osvetleniu zaručujú viditeľnosť nielen vo dne, ale aj v noci, prípadne v prostredí s nízkou úrovňou osvetlenia. Scéna sa prenáša nonstop s dostatočným kontrastom a jasnými farbami. Kamery používajú technológie IA (Inteligent Auto) na sledovanie dynamiky scény a pohybu. Nastavenie kamery sa vďaka technológii iA upravuje v reálnom čase, aby sa znížilo skreslenie, ako je napríklad rozostrenie pohybujúcich sa objektov. Funkcia Super Dynamic umožňuje kamerám zachytiť scénu v širšom dynamickom rozsahu ako v prípade tradičných kamier, to zabezpečí pokrytie všetkých miest a oblastí scény. Režim koridoru upravuje pohľad kamery tak, aby bolo možné monitorovať schodisko aj dlhé chodby pomocou jedinej kamery. Rovnako ako ostatné kamery z platformy i-PRO Extreme i rad U-Series používa kompresiu H.265 a inteligentné kódovanie na zníženie množstva obrazových dát, čo zvyšuje efektivitu využívania šírky pásma a znižuje požiadavky na úložisko a náklady.

Sofistikovaná konštrukcia umožní skrátiť čas potrebný na inštaláciu kamier. Možno ich napríklad pripojiť a nakonfigurovať pred inštaláciou, keď sú ešte v škatuli. Kamery majú motorický zoom, ten sa nastaví v priestore umiestnenia. Zaostrovanie je automatické, takže tento parameter netreba nastavovať. V kombinácii so softvérom na správu videa Panasonic Video Insight, ktorý sa dá použiť s kamerami Panasonic bez dodatočných licenčných poplatkov, je to optimálne bezpečnostné riešenie z hľadiska ceny a výkonu, ktoré mnohým firmám a organizáciám pomôže vyriešiť problémy so zabezpečením.

 

 

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať