SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Bisu Body Coach analýzou moču upozorní na riziko choroby a navrhne úpravu stravy

0

Jedno z najzaujímavejších zariadení v oblasti inteligentnej zdravotnej technológie, ktoré boli vystavované na veľtrhu CES 2020, bol Bisu Body Coach. Pomocou jednoduchého testu moču vám môže poskytnúť rôzne zdravotné informácie – od úrovne výživy až po blížiaci sa záchvat dny. Bisu obsahuje vnútri obdĺžnikového krytu tyčinku na vzorku moču. Na analýzu vášho zdravia potrebuje len niekoľko kvapiek moču.

Ak mu poskytnete vzorku, zariadenie vám ponúkne personalizované rady ohľadom stravy. Sleduje elektrolyty, hydratáciu, ketóny, pH a hladiny kyseliny močovej. Na základe výsledkov vám potom odporučí, ktoré potraviny by ste mali pridať do svojho jedálneho lístka, aby ste kompenzovali výživové nedostatky. Sprievodná aplikácia vám umožňuje kedykoľvek pristupovať k týmto informáciám a poskytne vysvetlenia.

Tvorcovia Bisu Body Coach vychádzali z toho, že hoci ľudia majú lepší prístup k dôležitým informáciám o zdraví ako kedykoľvek predtým, analýze výživy venuje priemerný človek málo pozornosti a málokto sa poradí s dietológom. Zariadenie bude schopné poskytnúť všetky tieto informácie čo najjednoduchším spôsobom. Testovanie moču je jednoduchšie ako krvné testy a pritom je pomerne presné. 

Údaje o presnosti zariadenia chce Bisu zverejniť koncom 1. štvrťroka 2020. Body Coach bude stáť okolo 100 dolárov. Testovacie tyčinky sú jednorazové, ich súpravu na jeden mesiac bude Bisu predávať za 20 dolárov. Bisu Body Coach bude k dispozícii na betatestovanie začiatkom roka 2020, do predaja by sa mal dostať koncom tohto roka.  

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
clovek zdravie veda vyskum aplikácia app smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať