CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Canon vás obdaruje už pred Vianocami. Štartuje zimný cashback a pokračujú akcie na zrkadlovky EOS a nové objektívy

Tlačové správy
0

Možnosť získať až niekoľko stoviek späť pri nákupe vybranej techniky Canon. Alebo pri obstaraní vybraných zrkadloviek z radu EOS dostať k špičkovému fotoaparátu darček v podobe vysoko kvalitného karbónového statívu a statívovej hlavy Manfrotto. To všetko prinášajú aktuálne akcie na fototechniku Canon.

  • Zimný cashback sa vzťahuje na 33 rôznych produktov. Zvýhodnenie dosahuje až 300 €.
  • Noví majitelia vybraných zrkadloviek EOS získajú ako darček karbónový statív a statívovú hlavu.
  • K väčšine nových produktov Canon dáva poukaz na dátový priestor o veľkosti 100 GB na úložisko irista alebo Lifecake.

Spoločnosť Canon dnes spustila pre svojich zákazníkov na Slovensku a v Českej republike zimnú promo akciu na vybrané zrkadlovky, bezzrkadlovky, kompaktné fotoaparáty, videokamery, blesk a tlačiarne. Celkovo sa akcia týka viac ako tridsiatich produktov. Zákazníci môžu pri nákupe niektorého z nich do 31. 1. 2018 ušetriť až 300 €. Finančná úspora ale nie je jediný bonus, pretože k väčšine produktov ich noví majitelia dostanú ešte voucher na dátový priestor o veľkosti 100 GB na úložisku irista alebo Lifecake. Pre získanie nároku na vrátenie časti peňazí po zakúpení vybranej techniky v rámci akcie Zimný cashback sa zákazníci  na Slovensku musia registrovať na stránkach www.canon.sk/zimnycashback, V Českej republike potom na stránkach www.canon.cz/zimnicashback. A to najneskôr do 28. 2. 2018.

Trvalá akcie na objektívy Canon
Súbežne s touto akciou beží trvalá ponuka zvýhodneného nákupu objektívov Canon s názvom Virtual Kit Promotion (canon.sk/lens-promo), Kde je podmienkou pre vyplatenie Cashback za zakúpený objektív tiež obstaranie tela fotoaparátu. Po nákupe tela fotoaparátu si zákazník teda môže požiadať o cashback v rámci akcie Zimný cashback aj Virtual Kit Promotion.

K zrkadlovkám EOS statív Manfrotto
Ďalšie aktuálne akcie sa vzťahujú na niektorú zo zrkadloviek Canon EOS 5D Mark IV, Canon EOS 1D X Mark II, EOS 5DS, EOS 5DS R alebo EOS 6D Mark II. Zákazníci, ktorí svoj nákup zaregistrujú prostredníctvom formulára na stránkach www.canon.sk/eospromo (V Česku www.canon.cz/eospromo), získajú profesionálny karbónový statív a statívovú hlavu značky Manfrotto v hodnote 390 € (v prípade EOS 6D Mark II získajú Tripod Manfrotto Befree One v hodnote 140 €). Záujemcovia o zrkadlovku a darček musia nakúpiť u niektorého z vybraných predajcov fototechniky. Úplný zoznam nájdete na vyššie uvedených internetových stránkach. O darček môžete požiadať prostredníctvom webového formulára až do konca januára 2018.

Výrobky, ktorých zakúpením je možné získať statív a statívovú hlavu Manfrotto:
Canon EOS 5D Mark IV
Canon EOS 1D X Mark II
Canon EOS 5DS
Canon EOS 5DS R
Canon EOS 6D Mark II

Crossline s.r.o.

Všetky autorove články
Canon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať