S_03PaletteBase S_03PaletteBase S_03PaletteBase Advertisement

Netflix bude vysielať živý televízny kanál

0

Netflix bol jednou z prvých spoločností, ktoré priniesli online filmy a televízne programy a umožnili predplatiteľom sledovať rozsiahlu knižnicu originálneho a licencovaného obsahu na požiadanie. No nikdy sa nepokúsil o jednu vec – dať používateľom možnosť nechať službu určiť, čo majú sledovať.

Služba, samozrejme, poskytovala návrhy a disponovala algoritmom na nasmerovanie divákov správnym smerom, ale teraz začne testovať novú funkciu s názvom Direct, ktorá slúži ako televízny kanál v reálnom čase, naplnený programami, filmami a ďalším obsahom z Netflixu. Direct teda vždy beží, či už ho sledujete, alebo nie, takže si ho môžete kedykoľvek naladiť, ak sa sami nemôžete rozhodnúť, čo budete pozerať.

S_03_M Palette Ultra Advertisement

Zatiaľ sa funkcia testuje iba vo Francúzsku, kde je „postupne nasadzovaná“ od štvrtka 5. novembra a prístupná pre všetkých v krajine bude začiatkom decembra. Mať „živý televízny kanál“ s obsahom od Netflixu je skvelý spôsob, ako ľuďom predstaviť relácie a filmy, o ktorých pozretí by možno inak vôbec neuvažovali.

Zdroj: bgr.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať