SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Príručka o publikovaní Android aplikácií do aplikačného obchodu Huawei AppGallery

Informatizácia
0

Aplikačný obchod Huawei AppGallery je oficiálnym zdrojom aplikácií pre používateľov nových smartfónov Huawei. Publikovaním svojich aplikácií AppGallery sprístupníte svoju aplikáciu používateľom týchto smartfónov, ktorí si ju budú môcť bezpečne nainštalovať z oficiálneho zdroja. Postup publikovania aj proces schvaľovania je veľmi podobný s publikovaním do Google Play.

Motiváciou pre firmy aj individuálnych vývojárov, aby svoje aplikácie distribuovali aj prostredníctvom AppGallery je predovšetkým popularita smartfónov Huawei. Sú povestné technickou vyspelosťou, atraktívnym dizajnom a  predovšetkým kvalitou svojich fotoaparátov, takže si vytvorili okruh záujemcov verných značke. Pre vás ako vývojárov bude prínosom lepšia viditeľnosť vašich aplikácií, pretože AppGallery slovenským používateľom ponúka prednostne slovenské aplikácie, čo pri rastúcom počte používateľov nových smartfónov Huawei znamená, že si vašu aplikáciu stiahne viac ľudí.  

V príručke sa dozviete ako pripraviť svoju Android aplikáciu na publikovanie do AppGallery, predovšetkým aké pravidlá je potrebné dodržať, aby vaša aplikácia hladko prešla schvaľovaním procesom a taktiež na čo je potrebné dbať, aby vaša aplikácia ľudí zaujala, stala sa úspešnou a mohli ste z nej profitovať. Pre začiatočníkov je v publikácii kompletný návod na vytvorenie jednoduchej aplikácie, počnúc inštaláciou vývojového prostredia, cez vytvorenie aplikácie a jej ladenie na emulátoroch a reálnych zariadeniach. Nasleduje návod na registráciu účtu v Huawei AppGallery a publikovanie aplikácie. Ak ste dodržali všetky prvidlá vaša aplikácia bude  v priebehu 1 – 2 pracovných dní schválená a dostupná používateľom nových smartfónov Huawei.

Príloha v PDF (8.95 MB)  

 

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Huawei AppGallery Android

Pridať komentár