SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Rolovateľné displeje umožnia telefónom poskytnúť úplne nové možnosti

0

Holandský web LetsGoDigital uvádza, že spoločnosť LG pracuje na niečom, čo sa volá Project B. Ide o kódové označenie smartfónu s rolovateľným displejom, ktorý je už nejaký čas vo vývoji. LG údajne už získalo patent na zariadenie s výsuvným displejom, aký je opísaný pre Project B. Smartfón sa podobá bežnému telefónu so zvislou orientáciou, pri bližšom preskúmaní však zistíte, že má špeciálny rám.

Obe strany telefónu by sa mali dať rolovať a posúvať, kým získate širokouhlú obrazovku trojnásobnej veľkosti. Vďaka tejto architektúre by sa telefón Project B mohol vyhnúť akýmkoľvek pántom alebo záhybom viditeľným na skladacích telefónoch, ktoré už boli uvedené na trh. Rolovateľné displeje telefónu sa dajú použiť v režime na šírku na zlepšenie zážitku zo sledovania televíznych programov a filmov alebo sa môžu ohnúť pomocou kovového krytu telefónu a ponúkať hry na rozdelenej obrazovke.

LG nemá oficiálny dátum vydania ani názov pre svoj telefón Project B, ale podľa webu Neowin by sa mohol dostať na trh okolo marca 2021. Podľa toho, čo opisuje LetsGoDigital, by tento odvážny dizajn mohol byť lepší a elegantnejší ako skladacie telefóny, ktoré sú v súčasnosti na trhu, navyše by nepodliehal tak opotrebeniu ako jeho súrodenci.

Zdroj: tomsguide.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať