SWAN a 4ka prichádzajú s novým konceptom spoločného predajného centra

1

Telekomunikačný operátor SWAN spoločne s jeho sesterskou spoločnosťou 4ka otvorili v obchodnom centre v Dunajskej Strede novú predajňu SWAN CENTRUM. Predajňa je novým konceptom spoločných priestorov ktorý bude využívaný aj v ďalších predajniach budovaných v rámci celého Slovenska. Zákazníci v Dunajskej Strede tak, ako prví, pod jednou strechou nájdu kompletnú ponuku služieb oboch spoločností.

Zákazníci si odteraz vybavia na jednom mieste všetky služby oboch spoločností, či už mobilné, ako nákup mobilného telefónu alebo SIM karty, zriadenie internetu alebo televíznej služby SWAN Go a samozrejme aj prípadnú úhradu faktúr.  Samotná ponuka oboch operátorov je veľmi rozmanitá. Zahŕňa rýchly internet až do 300Mbit/s, káblovú a DVB-C TV, vo vybraných lokalitách vysokú rýchlosť do 1 Gbps či novú multiplatformovú IPTV televíziu SWAN GO. V lokalitách, kde nie je dostupné optické internetové pripojenie, SWAN ponúka internet šírený vzduchom pod názvom LTE s rýchlosťou až do 70Mbits/s. Zároveň zákazníkov čaká komplexná ponuka služieb mobilného operátora 4ka vrátane vždy aktuálnych mobilných telefónov či príslušenstva.

Nadčasový dizajn, ktorý udáva trend bol navrhnutý tak, aby dal vizuálny základ pre ostatné predajne, ktoré budú postupne pribúdať po celom Slovensku. "Zákazníkom chceme ponúkať pocit pohodlia, aby mali možnosť vyskúšať si viacero produktov súčasne a aby odchádzali s pocitom, že strávili čas v príjemnom prostredí," uviedol Roland Kyška, riaditeľ pre marketing a komunikáciu SWAN Mobile a dodal: "Pre našich hostí, okrem vystavených produktov, vrátane aktuálnej hardwarovej ponuky mobilných telefónov, tu bude vždy k dispozícii šálka dobrej kávy či čaju, minerálka, a pre najmenších aj nejaká maškrta."

So službami 4ky sa obyvatelia Dunajskej Stredy mohli fyzicky stretnúť na pobočkách Slovenskej pošty, prípadne u niektorého zo zmluvných partnerov. Vytvorením spoločného konceptu v podobe SWAN CENTRA, sa služby tohto mobilného operátora stali dostupnejšími pre väčšiu skupinu obyvateľov okresu. "Naším cieľom je vytvoriť spoločné miesto pre zákazníkov, v ktorom sa budú môcť oboznámiť so všetkými našimi službami naraz, vyskúšať si ich a presvedčiť sa o ich kvalitách", doplnil Ján Mrva.

Nové SWAN CENTRUM sa nachádza na prízemí ZOC Max v Dunajskej Strede na Galantskej ceste. Noví, aj existujúci, zákazníci novootvoreného SWAN CENTRA sa môžu tešiť na viacero noviniek, ktoré tu na nich čakajú. Vyškolený personál pozná odpovede na všetky produktové či technické otázky.

Nové SWAN CENTRUM je pripravené obslúžiť prvých zákazníkov už 17. mája. Od tohto dátumu nájdu všetci záujemcovia o služby telekomunikačného operátora SWAN a mobilného operátora 4ka všetky služby pod jednou strechou. Každý návštevník, ktorý sa rozhodne navštíviť novootvorené SWAN Centrum, si pri vstupe bude môcť zasúťažiť s kolesom šťastia a vyhrať niektorú z atraktívnych cien. Všetkých zákazníkov čakajú špeciálne otváracie zľavy a akcie, ktoré potrvajú až do 23. mája.

"Pevne veríme, že s príchodom nášho nového spoločného konceptu oboch značiek uľahčíme našim zákazníkom celý nákupný proces, budú sa u nás cítiť príjemne a keď pôjdu okolo, radi sa u nás zastavia na kus reči pri šálke dobrej kávy a prezradia nám, ako sú spokojní s našimi službami, " uzavrel Ján Mrva.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

1 komentár

Odpadtech reakcia na: SWAN a 4ka prichádzajú s novým konceptom spoločného predajného centra

18.5.2021 11:05
Co je novy koncept, kde ste zili 10 rokov? V pralese? Mat 2 predajne s dvoma logami v jednom priestore je tu odjakziva.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať