SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Skladací e-bajk si poskladáte podľa vlastného štýlu

Technológie
0

Poľský startup Buzzy Bike prišiel so zaujímavým riešením skladacieho elektrického bicykla, pri návrhu ktorého sa prihliadalo predovšetkým na osobný prístup.

Nový majiteľ dostane príležitosť vyjadriť sa vďaka možnosti výberu farby rámu aj povrchovej úpravy. Ostatné detaily bicykla vrátane širokých plášťov, tlmičov, sedadla, karbónového hnacieho remeňa a hliníkového košíka možno takisto zahaliť do zodpovedajúcich farieb na dynamický vzhľad. Bicykel je k dispozícii aj v skladacom vyhotovení, v ktorom sa celý hliníkový rám zloží na polovičnú veľkosť, aby sa ušetril priestor a uľahčila preprava.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Na spustenie skladacieho mechanizmu stačí použiť priložený kľúč. Bicykel sa dá nabiť rôznymi batériami a dosiahnuť tak dojazd 200 km na jedno nabitie. Môžete takisto pridať výkonnejšie batériové balíky, ktoré poskytujú výkon 750 W a napätie 48 V.

Mohutné 20-palcové kolesá v spojení s 80 mm širokým hliníkovým ráfikom s integrovaným motorom typu HUB sú výbornou kombináciou. Výmena špíc za hliníkové ráfiky eliminuje potrebu ich centrovania a doťahovania, čo je ďalšia výhoda.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať