SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Smart zariadenia pre domácnosť od Xiaomi

0

Špeciálny projekt

Spoločnosť Xiaomi ponúka širokú paletu zariadení a domácich ­spotrebičov, ktoré možno využiť pri budovaní smart domácnosti. V ponuke sú rôzne typy smart svietidiel, zásuviek, vypínačov, senzorov, čističiek vzduchu, robotických vysávačov, varné kanvice či zariadenie na varenie ryže. Na konfiguráciu a ovládanie týchto zariadení bez ohľadu na to, či sa nachádzate doma, alebo mimo domu, ­slúži mobilná aplikácia Mi Home. Samozrejme, zariadenia a spotrebiče ­Xiaomi môžete využívať aj v prípade, ak už máte doma smart zariadenia od iných výrobcov. V takom prípade sú integračným prvkom aplikácie a služby inteligentných asistentov typu Google Home, Google Assistant, Amazon Alexa či Apple HomeKit. V krátkom prehľade predstavíme tri užitočné zariadenia, ktoré dizajnom a funkciami obohatia vašu ­domácnosť a uľahčia vám stereotypné činnosti, ako je upratovanie či varenie. Smart zariadenia Xiaomi kúpite u jediného autorizovaného distribútora značky Xiaomi pre Slovenskú republiku na www.mi-store.sk.

SAMSUNG_092021 M Advertisement

Mi robotický vysávač s mopom PRO 

Robotický vysávač od Xiaomi podlahy vo vašom byte nielen dokonale povysáva, ale aj poumýva integrovaným mopom so samostatnou nádržkou na vodu. Vďaka saciemu výkonu 2100 Pa dokáže povysávať nielen najjemnejší prach, ale aj hrubšie nečistoty. Nádržka na prach má objem 550 ml. Vysávač dokáže prekonať prekážky až do výšky 2 cm a na jedno nabitie môže pracovať až 110 minút. Na precízne navigovanie a plánovanie trasy slúži 12 laserových senzorov novej generácie. K dispozícii sú tri režimy. V režime Sweeping&Mopping prístroj vysáva a zároveň mopuje už povysávanú plochu. Využíva pri tom nádobku 2 v 1, ktorá je v balení. V režime Sweeping Only vysávač len vysáva. Na režim Mopping Only potrebujete nádržku na vodu dodávanú ako príslušenstvo. V režimoch využívajúcich mopovanie vysávač vykonáva opakované pohyby dopredu, dozadu a do strán ako pri klasickom ručnom mopovaní. Samozrejmosť je ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, v ktorej môžete vysávač diaľkovo ovládať, urobiť si časový plán vysávania či čistiť len vybrané miesta. Môžete takisto vytvoriť virtuálne steny a zamedziť tak vysávaču prístup na miesta, kde nechcete vysávať. 

Cena: 319 eur

Mi smart rýchlovarná kanvica Pro

Kanvicu s moderným elegantným dizajnom môžete vďaka konektivite bluetooth nastavovať a ovládať aj pomocou mobilnej aplikácie Mi Home, takže je ideálnym doplnkom smart domácnosti. Vnútro kanvice je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Dvojité steny nádoby fungujú ako izolácia na zabránenie tepelných strát pri udržiavaní teploty.
Na lokálne ovládanie slúžia dve dotykové tlačidlá: Boil a Keep Warm. Aktuálna teplota vody sa zobrazuje na displeji. Po prevarení vody kanvica v závislosti od nastavenia udržiava teplotu v intervale 40 °C - 90° C s odstupňovaním po desiatich stupňoch po dobu 12 hodín. Implicitne nastavené úrovne teploty aj doba jej udržiavania sa dajú upraviť v aplikácii. Elektronická regulácia teploty využíva ako spínací člen triak, takže je prakticky nehlučná. Kanvica dokáže uviesť 1,5 litra vody do varu za necelých 5 minút. 

Cena: 49 eur

Xiaomi Mi smart indukčný varič ryže

Elektrický automatický varič na ryžu, prípadne aj ďalšie potraviny so spoľahlivým indukčným ohrevom obsahuje varné programy pre 3000 druhov ryže. Varič disponuje konektivitou Wi-Fi, takže ho môžete ovládať pomocou mobilnej aplikácie Mi Home a zakomponovať do svojej smart domácnosti. Vďaka špeciálnemu náteru varnej nádoby sa ryža na jej steny neprilepí. Nádoba s objemom 1 liter je zohrievaná rovnomerne, a preto bude ryža (prípadne iné jedlo) uvarená rovnomerne. Pomocou tlačidla môžete vybrať štandardný program Rice na 60 minút jemného varenia alebo režim rýchleho varenia Quick Rice, ktorý uvarí ryžu za 40 minút. Pracovný tlak vo varnej nádobe je 20 kPa. Ryža alebo zelenina sa pripravujú špeciálnym spôsobom v pare, aby ste získali intenzívnu chuť. Funkcia naparovania uchováva v pripravovaných potravinách vitamíny, ich prirodzenú chuť a výživovú hodnotu. 

Cena: 89 EUR

 

 

Zobrazit Galériu

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať