SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Spoločnosť HP vychádza v ústrety potrebám malých a stredných podnikov a predstavuje nové notebooky radu ProBook

Tlačové správy
0

Spoločnosť HP Inc. predstavuje notebooky HP ProBook 445 G7 a HP ProBook 455 G7, určené pre rozvíjajúce sa podniky a pre prácu na diaľku. Tieto notebooky sú našimi prvými komerčne dostupnými produktmi vybavenými najmodernejšími mobilnými procesormi AMD Ryzen™ 4000 a dokladajú naše úsilie o zavádzanie vylepšených bezpečnostných funkcií HP v počítačoch modelového radu ProBook 400.

Zamestnanci malých a stredných podnikov pracujúci na diaľku od svojho notebooku požadujú, aby bol vybavený všetkým, čo k výkonu svojej práce potrebujú bez ohľadu na to, odkiaľ pracujú - od dostatočného výkonu a dlhej životnosti batérie až po podnikové bezpečnostné funkcie a možnosti rýchleho pripojenia. Až 77 % personalistov a manažérov pôsobiacich v malých a stredných firmách uvádza, že najväčšou prekážkou, s ktorou sa pri práci so zamestnancami stretávajú, sú zastarané systémy a technológie.

Notebooky HP ProBook 445 G7 a HP ProBook 455 G7 so systémom Windows 10 sú k dispozícii v rôznych výkonových variantoch postavených na revolučných mobilných procesoroch AMD Ryzen™ 4000, ktoré im umožňujú plniť náročné požiadavky pracovného dňa, zaisťujú zabezpečenie na niekoľkých úrovniach a vyznačujú sa vynikajúcou spoľahlivosťou.

Hlavné rysy nových notebookov ProBook sú:

  • Výkon a produktivita. Váš pracovný deň vám umožnia zvládnuť najnovšie ultravýkonné mobilné procesory AMD Ryzen™ 4000 so štyrmi, šiestimi alebo ôsmimi jadrami a batériami s dlhou životnosťou. Pomocou nabíjačky HP Fast Charge nabijete batériu svojho počítača na 50 % len za 30 minút.
  • Viacvrstvová ochrana vrátane zabezpečenia na úrovni operačného systému, pod ňou i nad ňou. Zostaňte chránení vďaka integrovaným funkciám zabezpečenia a ochrany osobných údajov počnúc zabezpečením na úrovni BIOSu, cez funkcie HP Sure Start, HP Sure Sense, HP Privacy Camera až po voliteľné bezpečnostné riešenia HP Sure View Gen3. Systém HP Sure Start pre AMD na automatické obnovenie BIOSu dokáže zabezpečiť automatické zotavenie po útokoch smerujúcich na firmware, alebo opraviť poškodenie firmwareu bez nutnosti zásahu IT oddelenia alebo používateľa. HP Sure Sense využíva umelú inteligenciu so schopnosťou hlbokého učenia na identifikáciu a izoláciu dosiaľ neznámych útokov, čím predchádza možnému infikovaniu počítača ešte predtým, než k nemu dôjde. Integrovaná kamera HP Privacy má fyzickú krytku, ktorá kryje objektív fotoaparátu a chráni používateľov pred zlomyseľným sledovaním; voliteľný filter HP Sure View Gen3 okamžite zabráni okoloidúcim zvedavcom prezerať si obsah vašej obrazovky. Redukuje totiž viditeľné svetlo pri pohľade z boku, takže je obrazovka tmavá a nečitateľná.
  • Pre podnikanie a produktivitu v duchu moderných spôsobov práce. Tieto ultratenké zariadenia majú plochý dizajn s pántom, umožňujúcim otvorenie displeja  až do uhla 180 stupňov, pričom úspešne prešli devätnástimi testami podľa normy MIL-STG 810G. Sú vybavené 3D kovanou hliníkovou platňou klávesnice a ďalej odolným a štýlovým hliníkovým krytom, v ktorom je zasadený prakticky berzámový displej. Pri použití univerzálnej, elegantnej a priestorovo úspornej dokovacej stanice HP USB-C HP G5 s ním rýchlo dosiahnete produktivitu stolného počítača. Technológia HP Extended Range Wireless LAN, ktorá umožňuje prenos na väčšiu vzdialenosť od vysielacieho bodu a vysokú dátovú priepustnosť na kratšie vzdialenosti, dokáže pokryť väčšiu plochu a zlepšuje konektivitu v sieťach Wi-Fi®. Pomocou voliteľného routeru spĺňajúceho štandard Wi-Fi 6, ktorý umožňuje dosiahnuť gigabitové rýchlosti, získate rýchle a spoľahlivé pripojenie v prostredí husto obsadenom bezdrôtovými sieťami

Dostupnosť:

  • Notebooky HP ProBook 455 G7 a HP ProBook 445 G7 budú v Slovenskej republike k dispozícii od mája 2020 za ceny od 549 eur.
 

 

HP Inc.

Všetky autorove články
445 G7 455 G7 HP ProBook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať