PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Umelá inteligencia, ktorá by vraj mohla zotročiť ľudstvo, je našťastie príliš zaneprázdnená..

Technológie
3

Štúdio Marvel oznámilo, že náhodou vyvinulo umelú inteligenciu, o ktorej sa domnieva, že je schopná ovládnuť ľudstvo. Algoritmus, ktorý vytvorili, je údajne technicky dostatočne zdatný na to, aby dokázal predpovedať ľudské správanie. Je však veľmi zaneprázdnený, pretože v súčasnosti bol nasadený na písanie scenára k filmu Eternals 2. 

Podľa výkonného riaditeľa spoločnosti Disney Boba Chapeka by sa algoritmus dokázal nabúrať do Pentagonu za pár okamihov, „ale najprv musí vymyslieť scenár pre ďalšiu fázu filmov od Marvelu“. Umelá inteligencia Film and Entertainment Intelligence Gateway Internet alebo F.E.I.G.E. má teda nabitý program.

Zdroj: hard-drive.net.

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

Som robot reakcia na: Umelá inteligencia, ktorá by vraj mohla zotročiť ľudstvo, je našťastie príliš zaneprázdnená..

20.7.2022 19:07
keď si prečíta neprajné recenzie odbornej kritiky na svoj nepodarený scenár , tak znenávidí ľudstvo a určite ho nakoniec aj zničí. Odopnite to od internetu, nech beží len na MS-DOS. hehe
Reagovať

ty kokos reakcia na: Umelá inteligencia, ktorá by vraj mohla zotročiť ľudstvo, je našťastie príliš zaneprázdnená..

19.7.2022 18:07
to co je toto za clanok? Aj moja stara mater by mohla hacknut pentagon do 10 sekund, ale prave kope zemiaky, je priliz zaneprazdnena...
Reagovať

RE reakcia na: Umelá inteligencia, ktorá by vraj mohla zotročiť ľudstvo, je našťastie príliš zaneprázdnená..

19.7.2022 14:07
Dobrý virál, tento je za tri body z piatich. Nepíše tá umelá inteligencia mimo pracovnej doby aj náhodou scenár ku novému Terminátorovi?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať