ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Unikli oficiálne obrázky krytov na Samsung Galaxy S20. Sú iné ako tie doterajšie

Technológie
0

Už o pár týždňov Samsung predstaví na tlačovom podujatí svoje najnovšie vlajkové telefóny. Koluje o nich už dosť veľa zvestí, ale teraz Ishan Agarwal zverejnil na Twitteri obrázky, o ktorých tvrdí, že ide o oficiálne snímky ochranných krytov nových smartfónov. Aj keď môže existovať viac variantov, zdieľané boli obrázky troch rôznych modelov, ktoré sa zdajú veľmi podobné ako kryty na S10. Prvý z nich vyzerá ako odolné ochranné puzdro so zabudovaným stojanom na chrbte.

Zverejnený bol aj obrázok krytu typu Clear View s priehľadným okienkom, ktoré umožňuje zobraziť relevantné informácie, ako je presný čas a upozornenia, aj keď je telefón zatvorený. Hoci Samsung takéto kryty ponúka už niekoľko rokov, zdá sa, že prechádza na iný štýl, pretože priehľadné okienko je teraz zvislé a umiestnené na pravej strane krytu.

A napokon výrobca zrejme pokračuje v tradícii LED krytov, keďže tretí kryt, ktorý zverejnil Ishan, má vzadu LED svetlá zobrazujúce presný čas, keď je displej telefónu zakrytý. Tweety síce ukazovali iba sivú a čiernu verziu, ale môže sa objaviť aj viac farieb.

Zdroj: androidpolice.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Galaxy

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať