PEUGEOT_062022 PEUGEOT_062022 PEUGEOT_062022

Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

Tlačové správy
4

Smart hodinky sú čoraz populárnejšie a neustále prekvapujú inovatívnymi funkciami a krásnym dizajnom. Zväčša však ponúkajú toľko možností a funkcií, že to môže zo začiatku ľahko zmiasť aj zbehlejších používateľov. Napríklad Huawei nedávno uviedol na trh model Watch GT 3 Pro v dvoch verziách – 43 mm keramickej edícii a 46 mm titánovej edícii. Predstavujeme krátky návod s piatimi jednoduchými krokmi, ktoré by mal urobiť každý, kto si nedávno zadovážil smart hodinky od tohto výrobcu.

Nakonfigurujte si ich s telefónom a užívajte si všetky funkcie naplno

Ak chcete naplno využívať funkcie smart hodiniek, je potrebné ich najprv spárovať s telefónom. Stiahnite si aplikáciu Huawei Health (ak ste používateľom smartfónu Huawei, aplikácia už bude vo vašom telefóne, ale uistite sa, že máte najnovšiu verziu). Na spárovanie hodiniek s aplikáciou naskenujte QR kód viditeľný na displeji hodiniek alebo pridajte hodinky manuálne. Ďalej potvrďte proces konfigurácie v telefóne. Zobrazí sa niekoľko akceptačných formulárov týkajúcich sa napríklad zdieľania lokality, ktorá je potrebná pre funkcie GPS na hodinkách, alebo prístupu k telefónnemu zoznamu vášho smartfónu, potrebného na aktiváciu Bluetooth hovorov a správ na hodinkách.

Personalizujte si ich presne podľa seba

Aby boli vaše hodinky osobným asistentom presne podľa vašich individuálnych potrieb, môžete si ich personalizovať tak, aby ladili s vašim štýlom. Objavte tisíce ciferníkov, vrátane tých, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre váš model hodiniek. Vyberte si ten najlepší pre svoj každodenný štýl a neskôr ho zmeňte podľa nálady či outfitu. Ak chcete vyhľadať rôzne ciferníky, stačí otvoriť aplikáciu Huawei Health (Zdravie) a prejsť na „Zariadenia“, potom otvoriť knižnicu ciferníkov a prehľadávať ciferníky v rôznych dizajnoch. Hodinky si tiež môžete prispôsobiť podľa seba a zmenou vzhľadu hlavného menu z dlaždíc na zoznam, nastavením skratiek a najčastejšie používaných funkcií presne podľa vašich osobných potrieb.

Objavte informácie o svojom zdraví

Watch GT 3 Pro ponúkajú množstvo funkcií monitorovania zdravia, ku ktorým máte kedykoľvek prístup buď prostredníctvom hodiniek, alebo prostredníctvom aplikácie Huawei Health v smartfóne. Hodinky dokážu sledovať pulz a tep, merať SpO2 a krvný tlak, monitorovať mieru stresu a kvalitu spánku. Najnovšie Watch GT 3 Pro obsahujú aj vylepšené sledovanie menštruačného cyklu a meranie EKG, ktoré bude dostupné v najbližších mesiacoch. Každá funkcia zdravia je podporovaná technológiou Huawei TruSeen™ 5.0+, ktorá zaisťuje sledovanie parametrov s vedeckou presnosťou. Objavte všetky zdravotné funkcie a začnite pravidelne monitorovať svoje zdravie.

Otestujte športové vlastnosti

Nové smart hodinky môžu byť skvelým motivačným nakopnutím ako začať cvičiť alebo sa jednoducho viac hýbať. Preto jedna z prvých vecí, ktoré by ste mali po kúpe smart hodiniek urobiť, je otestovať ich športové funkcie. Môžete začať jednoducho, chôdzou. Hodinky budú počítať vaše kroky každý deň a pomôžu vám udržať telo v dobrej kondícii. Ak by ste si ich však radšej vyskúšali pri tvrdšom tréningu, Watch GT 3 Pro umožnia vybrať si z viac ako 100 športových disciplín. Nájdeš tu tie známe ako beh či cyklistika, ale aj tie menej známe, ako je freediving či bojové športy. Vyberte si svoju obľúbenú disciplínu alebo vyskúšajte niečo úplne nové.

Skontrolujte všetky parametre, naplánujte ďalšie aktivity a porovnávajte výsledky

Huawei Watch GT 3 Pro zhromažďujú veľké množstvo údajov z tréningov a pomáhajú pripraviť si personalizovaný plán na zlepšenie vytrvalosti. Nezabudnite si po tréningu skontrolovať tepovú frekvenciu, kalórie, tempo a ďalšie výsledky. Týždeň po týždni budete môcť vidieť, že váš športový výkon je stále lepší a lepší – pocit spokojnosti zaručený!

Aj keď sa množstvo funkcií tvojich nových smart hodiniek môže na prvý pohľad zdať ohromujúce, oplatí sa ich všetky otestovať, aby ste sa dozvedeli o všetkých ich možnostiach a schopnostiach. Odporúčame začať s najdôležitejšími zdravotnými funkciami a potom postupne objavovať, čo ešte toto malé, elegantné zariadenie ponúka.

Huawei Watch GT 3 Pro sú schopné pracovať samostatne, no vo väčšine prípadov budú spárované so smartfónom. Smart hodinky sa dajú ľahko prepojiť a synchronizovať s každým smartfónom, bez ohľadu na to, či zariadenie beží na systéme Android alebo iOS.

Zobrazit Galériu

Huawei

Všetky autorove články

4 komentáre

Xiaomi Watch S1 Active a Curve účet. reakcia na: Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

12.6.2022 12:06
Chcete využiť platenie hodinkami Xiaomi? Kartový účet Curve je riešenie. Kartu je možné pridať okrem Xiaomi Pay aj do Google Pay, či Apple Pay. Registráciou cez tento link získate uvítací darček £5.
https://bit.ly/CurveSVK
Reagovať

RE: si zabudol povedať, že keď sa účet Crv ruší, idú ťa zodrať z kože, preplatíš to ;-) Už si sa zobudil? My áno :) reakcia na: Xiaomi Watch S1 Active a Curve účet.

2.7.2022 15:07
Všetko zadarmo sa poriadne preplatí, keď sa to ruší. Si zabudol používateľom povedať, že keď sa Crv účet ruší zderú ťa z kože, preplatíš to. Takže nás tu láskavo neosieraj, dobre?
Reagovať

Xiaomi Watch S1 Active reakcia na: Vlastníte smart hodinky? Týchto 5 krokov je dobré urobiť hneď po ich kúpe

12.6.2022 12:06
Ja som si na narodky doprial lacné, ale vynikajúce Xiaomi Watch S1 Active. Okrem všetkých funkcií, ktoré očakávam od športových, tak notifikačných, podporujú aj telefonovanie cez BT a prioritou pre mňa bolo aj NFC a dobrá výdrž batérie.
NFC a platby kartou sú u nás na Xiaomi zariadeniach podporované len dve mBank a Curve. Druhá je však po prvotných ostychoch skvelá voľba. Je to niečo podobné ako Apple Pay alebo Google Pay, ktoré túto kartu tiež podporujú, tak by to malo byť bezpečné.
Do Curve účtu si viete pridať akúkoľvek platobnú kartu a využívať ich ako jednu, resp. si medzi nimi prepínať.
Základný účet je bez poplatkov, avšak aj to stačí na platby mobilom alebo hodinkami, jednoducho na bežné použitie.

Reagovať

RE: jasné, ako ten účet zdarma v tatrabanke a keď si ho išiel zrušiť, tak davay desať evro reakcia na: Xiaomi Watch S1 Active

2.7.2022 15:07
už sa nedáme nachytať na účet zdarma, tatrabanka mala účet zdarma, nachytali somárikov, čo si to vyklikali a keď to chceli zrušiť, tak davay desať evro :) Treba čítať pomienky, nie sa nechať osierať. Tak sa prosím ťa zobuď!
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať