Cinera Edge: 3D kino s Dolby Digital zvukom na hlave

0

Ak vám počas pandémie chýbajú tie pravé filmové zážitky z kina, vyskúšajte audiovizuálnu súpravu Cinera Edge. Náhlavná súprava obsahuje dva 2.5K displeje micro-OLED a slúchadlá s certifikáciou Dolby Digital s 5.1-kanálovým priestorovým zvukom. Obrazovka OLED reaguje veľmi svižne, takže pri zobrazovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov eliminuje rozmazanie. Navyše pomáha znižovať riziko nevoľnosti z pohybu pri sledovaní VR obsahu.

Oba displeje poskytujú ostré obrázky s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov, čo je výrazne viac, ako umožňuje väčšina ostatných produktov na trhu. Navyše sa tu používa rovnaký farebný štandard DCI-P3 ako pri premietacích systémoch v kinách. Cinera Edge má natívny 3D displej a vďaka slúchadlám s certifikátom Dolby Digital môže zariadenie dekódovať vysokokvalitné zvukové stopy z Blu-ray a streamingových platforiem.

Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby jemne modulovali čisté ľudské hlasy, poskytovali vysokú priestorovú presnosť a dostatok basov na dokonalý zvukový zážitok. Prístroj je veľmi ergonomický a pohodlne sa nosí pri dlhom sedení. Inteligentne presúva hmotnosť na dve strany, čím zníži tlak v prednej časti. Cinera Edge je kompatibilný s mobilnými telefónmi a umožňuje prehrávať obsah aj pomocou Wi-Fi, z USB disku či karty microSD. Zariadenie teraz môžete získať na Kickstarteri za 499 dolárov, dodávky sa majú začať v decembri 2020.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Digital zvuk audio

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať