SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

HP predstavila nový konvertibilný notebook určený pre rozvíjajúce sa podniky a vzdelávacie inštitúcie – HP ProBook x360 435 G7

Tlačové správy
0

Malé a stredné podniky ocenia výkonný a štýlový notebook, ktorý poskytuje všetko, čo je potrebné na prácu v kancelárii i mimo nej - od vysokého výkonu až po zabezpečenie na podnikovej úrovni. Takmer 80 % personalistov a manažérov pôsobiacich vo firmách uvádza, že najväčšou prekážkou, s ktorou sa pri práci so zamestnancami stretávajú, sú zastarané systémy a technológie[i]. Čo sa týka bezpečnosti, 20 % malých a stredných podnikov uviedlo, že boli nútené bezprostredne po kybernetickom útoku, ktorý ich zasiahol, prerušiť obchodnú činnosť[ii]. Podobne aj študenti a vyučujúci požadujú notebooky, ktoré sa dokážu prispôsobiť meniacim sa formám vzdelávania, a to na akademickej pôde aj mimo nej.

HP ProBook x360 435 G7 dodávaný so systémom Windows 10 Pro a vybavený najnovšími mobilnými procesormi radu AMD Ryzen™ 4000 poskytuje v univerzálnom 360-stupňovom dizajne výkon, bezpečnosť i odolnosť, akú rozvíjajúce sa podniky aj vzdelávacie inštitúcie požadujú. Toto ultratenké zariadenie je skonštruované s ohľadom na maximálnu odolnosť a výdrž, k čomu prispieva rám klávesnice a veko z eloxovaného hliníka a ďalšie technické parametre, vďaka ktorým prístroj úspešne absolvoval 19 rôznych testov podľa vojenských štandardov 810G[iii] vrátane testu odolnosti voči pádu. S pomocou voliteľného pera HP Pro Pen[iv] môžete rýchlo premieňať myšlienky na činy a prostredníctvom jediného kábla podporujúceho dokovanie cez USB-C™ môžete ľahko pokračovať v práci pri stole.

Nové funkcie notebooku ProBook x360 435:

  • Vysoký výpočtový výkon. Podľa vlastného výberu k dispozícii s najnovšími procesormi AMD Ryzen™ s vynikajúcim grafickým výkonom, ktorý umožní zvládať dni nabité termínmi aj prácou na viacerých veciach súčasne. Pomocou nabíjačky HP Fast Charge nabijete batériu notebooku na 50 % za 30 minút bez toho, aby to malo negatívny vplyv na dobíjací cyklus batérie[v].
  • Viacvrstvová ochrana vrátane zabezpečenia na úrovni OS, pod ňou i nad ňou. Vylepšenia vďaka vstavaným funkciám zabezpečenia a ochrany súkromia od BIOSu vyššie. Pred útokmi na firmware vás ochráni samoopraviteľný BIOS HP Sure Start pre AMD[vi]. Nástroj HP Sure Sense[vii] identifikuje a izoluje dosiaľ neznáme útoky a zabráni napadnutiu ešte predtým, než k nemu dôjde. Pred zvedavým zrakom okoloidúcich vás ochráni voliteľný filter HP Sure View Gen3[viii] a objektív kamery pre pokoj vašej duše zablokuje vstavaná funkcia HP Privacy Camera.
  • Rýchly bezdrôtový prenos. Technológia HP Extended Range Wireless LAN[ix], ktorá umožňuje prenos na väčšie vzdialenosti od vysielacieho bodu a vysokú dátovú priepustnosť na kratšie vzdialenosti, dokáže pokryť väčšiu plochu a zlepšuje konektivitu v sieťach Wi-Fi®. Pomocou voliteľného routeru spĺňajúceho štandard Wi-Fi 6 dosahujúci gigabitové rýchlostí získate rýchle a spoľahlivé pripojenie v prostredí husto obsadenom bezdrôtovými sieťami[x], [xi],[xii]

Cena a dostupnosť:

Očakáva sa, že notebook HP ProBook X360 435 G7 bude na trhu dostupný od mája. Cena bude zverejnená pred týmto termínom.

HP Inc.

Všetky autorove články
x360 435 G7 Pro book notebook HP

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať