ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021

Microsoft uvoľnil oficiálne ISO Windows 11

1

Windows 11 ešte nebol oficiálne vydaný, ale Microsoft uľahčil získanie beta verzie svojho nového operačného systému. Teraz tento proces ešte zjednodušil tým, že oficiálne uvoľnil ISO Windows 11 na stiahnutie pre insiderov. ISO sú klúčove pre účely testovania, pretože poskytujú používateľom úplnú skúsenosť s inštaláciou systému Windows 11 na ich počítač.

Beta verziu získali používatelia aktualizáciou svojho súčasného systému, čo neposkytuje rovnakú skúsenosť, akú má niekto pri inštalácii operačného systému na nový počítač. Pokiaľ si chcete ISO vyskúšať, navštívte stránku Windows Insider Preview Downloads a stiahnite si ho. 

SWAN_122021

Ak sa vám možnosť sťahovania systému Windows 11 nezobrazuje, je to preto, že buď nie ste prihlásení na zostavy Insider, alebo nie ste prihlásení do svojho účtu Insider. Microsoft vykonal v systéme Windows 11 niekoľko zmien. Napríklad v rámci OOBE (Out Of Box Experience) Windows 11 môžete svojmu počítaču teraz dať názov, takže vaša sieť v predvolenom nastavení nie je plná náhodne generovaných názvov zariadení.

Do Windows 11 prichádza aj úplne nová aplikácia Clock (Hodiny). Obsahuje novú funkciu s názvom focus sessions, ktorá vám umožní nastaviť krátky časovač na dokončenie práce. Na nastavený čas Windows pozastaví vašu hudbu, aby ste mohli pracovať v pokoji.

Zdroj: makeuseof.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Je to pecka, ako rýchlo dokážu zavíriť windows11 a si v prdeli. Skôr by mal majkrosoft vydať vlastný antivír podobný komerčným. reakcia na: Microsoft uvoľnil oficiálne ISO Windows 11

23.8.2021 12:08
Je to pecka, ako rýchlo dokážu zavíriť windows11 a si v prdeli. Skôr by mal majkrosoft vydať vlastný antivír podobný komerčným, aby ťa chránili pred hrozbami.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať