Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Platená inzercia: Získajte počas Cyber Week 2020 zľavu až 95% - Windows 10 za 7,30 EUR a omnoho viac!

7

Veľký výpredaj Black Friday sa ešte neskončil, pretože ďalší veľký deň nakupovania online - Cyber Monday pripadá na 30. novembra. Godeal24.com už zhromažďuje najlepšie ponuky softvéru. Vďaka širokej škále online ponúk je ideálny čas vyzdvihnúť si, čo ste hľadali, a využiť tieto obrovské zľavy. Nižšie vám ponúkame všetko, čo potrebujete vedieť!

Godeal24.com je jednou z najväčších a najspoľahlivejších online platforiem predávajúcich softvérové licencie za bezkonkurenčné ceny a rýchlym doručením formou e-mailov! Pre tento týždeň Godeal24 práve zahájil svoj super výpredaj Cyber Week, až 95% zľavy z pôvodnej ceny a ďalšie výpredajové produkty!

Toto sú časovo obmedzené ponuky, ktoré budú v prevádzke počas tohto týždňa. Ak ste teda plánovali upgrade softvérového parku vášho počítača, nenechajte si ujsť túto jednorazovú príležitosť.

EXKLUZÍVNE PONUKY - ZĽAVA AŽ 95%, OBMEDZENÉ ZĽAVY, POPONÁHĽAJTE SA!
ODPORÚČAME

PONUKY ZA POLOVICU! S kupónovým kódom​ "EGD50"

PONUKY S BALÍČKAMI - LACNEJŠIE AKO LACNÉ! S kupónovým kódom​ "EGD62"

DOPLŇUJÚCE PONUKY - NAJLEPŠIA CENA ZA PRÁCU AJ DOMOV. S kupónovým kódom​ "EGD55"

OBJAVIŤ VIAC >>

Tieto ponuky robia ľudí na celom svete šialenými a po každej ponuke je obrovský dopyt. Aby ste sa nesklamali, že vám tieto ponuky budú neskôr chýbať, uskutočnite nákup ešte dnes.

Máte otázky? Potrebujete pomoc?
Kontaktujte nás kedykoľvek pred alebo po objednaní u nás. Ak nás chcete kontaktovať, jednoducho napíšte e-mail na adresu service@godeal24.com a náš tím zákazníckej podpory sa o vašu požiadavku postará čo najskôr.

7 komentárov

profik reakcia na: Platená inzercia: Získajte počas Cyber Week 2020 zľavu až 95% - Windows 10 za 7,30 EUR a omnoho viac!

3.12.2020 16:12
Nikdy by som nepomyslel, za vy, redakcia pc revue, kvoli prachom z inzercie budete reklamovat nelegalne kopie multilicencii. Vsetky tito ponukane produkty su nelegalne! Firma kupi multilicenciu a potom ponuka rovnaky kluc vsetkym. Ten po case prestane fungovat. Ponukaju aj verzie ktore sa uz oficialne nepredavaju. Mozete sa fakt hanbit. Posielam link na support MS, nech si vas poriesia.
Reagovať

linux reakcia na: profik

3.12.2020 21:12
Čo sa trasieš a rozčuľuješ, že si zaplatil omnoho viac. Je to len tvoja hlúposť. Roky používam linux a mám legálny operačný systém s množstvom softvéru, ktorý nič nestojí.
Reagovať

RE: linux reakcia na: linux

4.12.2020 17:12
Linux ake znamky si mal v skole? Rozmyslat ta doma neucili? Hlupy si len ty, ked nechapes, co znamena kupit nelegalnu ukradnu licenciu vs. nekupit taku licenciu, resp. kupit legalnu ak niekto chce. Omnoho viac zaplati, len ten co kupi nelegalnu licenciu, co znamena, ze ziadnu aj tak nema. To je to iste ako si nainstalovat cracknutu.
Reagovať

RE: linux reakcia na: linux

4.12.2020 16:12
Ty truhlik, office od MS nepouzivam, staci mi Libre Office. Ale Oficialny predavam zakaznikom. Vysvetli mi, ako argumentovat, ked do firmy chcu 10 Officov, a ked im poviem cenu, tak so myslia ze ich osieram, lebo na internete vidia takuto reklamu kde je cena 10 nizsia? Musim zbytocne argumentovat, tazko sa vysvetluje, ze toto je nelegalne.
Reagovať

RE: linux reakcia na: linux

4.12.2020 03:12
IQ = 0 vychadza z toho co si napisal
Reagovať

. reakcia na: Platená inzercia: Získajte počas Cyber Week 2020 zľavu až 95% - Windows 10 za 7,30 EUR a omnoho viac!

3.12.2020 00:12
Zlodejske nextech predava ukradnute microsoft licencie. Neplatte za to.
Reagovať

linux reakcia na: .

4.12.2020 06:12
Čo sa trasieš a rozčuľuješ, že si zaplatil omnoho viac. Je to len tvoja hlúposť. Roky používam linux a mám legálny operačný systém s množstvom softvéru, ktorý nič nestojí.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať