NICEBOY_112021 NICEBOY_112021 NICEBOY_112021

Umelá inteligencia premení Disneyho postavičky na takmer skutočných ľudí

Technológie
4

Väčšina z nás miluje kreslené postavičky. Boli súčasťou nášho detstva, naučili nás cenné lekcie a viedli nás dobrodružstvami, o ktorých sme mohli iba snívať. Väčšina z nás mala aj obľúbeného komiksového hrdinu, ktorého sme obdivovali a ktorému sme sa chceli podobať. Priali ste si niekedy, aby tieto postavičky boli realistickejšie? Umelec známy na sociálnych sieťach ako Toyboyfan sa rozhodol ukázať nám, ako by vyzerali známe Disney postavičky, keby boli skutočné.

V projekte nazvanom In real life pomocou umelej inteligencie a svojich umeleckých schopností vytvára hyperrealistické portréty známych Disneyho postáv. Pri úpravách začína fotografiou Disneyho postavy a fotografiou skutočného človeka, ktorý podľa neho vyzerá ako spomínaná postava. Vloží ich do programu AI, ktorý používa na ich zlúčenie.

Výsledok niekedy vyzerá trochu čudne, takže urobí výslednú fotografiu a skombinuje ju s ďalšou fotografiou, až kým nezíska realisticky vyzerajúcu fotografiu. Potom vo Photoshope fotku ešte doladí, aby sa ešte viac podobala na postavičku, napr. zmení farbu očí, zjemní črty tváre a pod.
 
Zdroj: boredpanda.com.

Redakcia

Všetky autorove články

4 komentáre

usi reakcia na: Umelá inteligencia premení Disneyho postavičky na takmer skutočných ľudí

9.10.2020 11:10
ale usi to urobit nevie
Reagovať

usi reakcia na: Umelá inteligencia premení Disneyho postavičky na takmer skutočných ľudí

9.10.2020 11:10
ale usi to urobit nevie
Reagovať

RE: usi reakcia na: usi

9.10.2020 12:10
Reagovať

RE: RE: usi reakcia na: RE: usi

10.10.2020 22:10
Ja že zuby:)
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať