SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Znovuzrodenie ikony motorola razr

0

Ikonická značka, prelomová technológia a štýlový dizajn. Motorola razr je smartfón, ktorý konečne prináša uspokojivý pocit zloženia telefónu jeho opätovným zaklapnutím.

Motorola odhalila evolúciu ikonického skladateľného mobilného telefónu RAZR, ktorý poznačil celú jednu generáciu a zadefinoval časť popkultúry. Nový motorola razr™ je vyklápacím smartfónom s flexibilným displejom, ktorý sa dokáže celý zložiť. Prináša tým známy, no úplne jedinečný mobilný používateľský zážitok, aký jednoducho nemôžete dostať nikde inde.

Priemyselne prvý, patentom chránený pánt bez medzery, umožňuje, aby zostali obe strany prispôsobeného polymérového flexibilného zobrazovacieho systému po zatvorení dokonale zarovnané a chráni displej pred úlomkami a prachom. Antény sú prepracované tak, aby sa zmestili do priestoru dvakrát menšieho, ako majú súčasné smartfóny. Zariadenie je pokryté vrstvou, ktorá je odolná voči vode a poskytuje ochranu voči postriekaniu. S týmto prelomovým inžinierskym prístupom a dizajnom Motorola uviedla ďalšiu fázu mobility.

 

 

Zatiaľ čo smartfóny sa zväčšujú a zväčšujú, razr sa stáva kompaktným. Ak potrebujete dokonalejší zážitok, 6,2-palcový displej Flex View s pomerom strán 21: 9 ponúka funkcie, na ktoré ste zvyknutí. Na externom 2,7-palcovom interaktívnom displeji Quick View modelu razr, môžete pracovať s dôležitými informáciami na cestách, môžete zostať jednoducho v kontakte a byť prítomný v danom okamihu. Môžete uskutočňovať hovory, odpovedať na správy, platiť klepnutím, ovládať hudbu, robiť úžasné selfies, používať Google asistenta a pristupovať k prispôsobeným nastaveniam, ako je napríklad zapnutie alebo vypnutie Bluetooth, Wi-Fi, hotspotu a ďalších a to všetko bez toho, aby ste kedykoľvek otvorili váš telefón.

Nový motorola razr získal prestížne ocenenie Red Dot: „Najlepší z najlepších“, najvyššie ocenenie v kategórii produktového dizajnu Red Dot Award vyhradené pre inovácie s najmodernejším dizajnom spomedzi dizajnérov a spoločností zo 60 krajín s viac ako 6 500 produktami. Na Slovensku je dostupný už aj v zlatej Blush Gold farbe.

Ste pripravení užiť si ten najlepší flexibilný smartfón? Viac informácií o funkciách razr na stránke:

https://www.motorola.com/sk/

Zobrazit Galériu

motorola

Všetky autorove články
Motorola razr

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať