ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Automatická zubná kefka vyčistí všetky zuby naraz za 30 sekúnd

3

Nová automatická zubná kefka, ktorá je schopná vyčistiť vaše zuby iba za 30 sekúnd, bola predstavená na portáli Kickstarter. Ponúka nový a inovatívny spôsob, ako udržať vaše zuby čisté a znížiť riziko ochorenia ďasien. Jedinečná hlava kefky čistí každý zub jednotlivo a bola navrhnutá tak, aby „dôkladne odstránila zubný povlak“. 

Zubná kefka CleanFreak má viacstenné štetiny a vymeniteľný náustok v tvare písmena U, ktorý je tvarovaný pre vrchné aj spodné zuby. Kefka je napájaná z batérie, ktorá na jedno nabitie umožní až 25 použití, zatiaľ čo vymeniteľné hlavy s kefkami vydržia štyri mesiace. Prví prispievatelia môžu túto kefku CleanFreak získať za 99 dolárov, dodávky do celého sveta by sa mali spustiť v priebehu februára 2021.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
zdravie inovácie startup

3 komentáre

dobrý nápad reakcia na: Automatická zubná kefka vyčistí všetky zuby naraz za 30 sekúnd

29.6.2020 14:06
podobný resp. totožný vynález som dlho nosil v hlave pred niekolkými rokmi. Zapadol do zabudnutia pretože: Dokázali by to u nás vyrobit, a ak áno na koho sa obratit??? Nie je problém usmernit rotáciu "valčekov aby čistili spravnym pohybom
Reagovať

dobrý nápad reakcia na: Automatická zubná kefka vyčistí všetky zuby naraz za 30 sekúnd

29.6.2020 14:06
podobný resp. totožný vynález som dlho nosil v hlave pred niekolkými rokmi. Zapadol do zabudnutia pretože: Dokázali by to u nás vyrobit, a ak áno na koho sa obratit???
Reagovať

. reakcia na: Automatická zubná kefka vyčistí všetky zuby naraz za 30 sekúnd

29.6.2020 02:06
Hnoj redakcia klame. Z toho co ukazali, to akurat zodere dasna a urobi odhalene krcky. Nie je tam pohyb od dasien ku koncu zuba.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať