Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Pfizer: Budete potrebovať tretiu dávku vakcíny na covid

Bezpečnosť
4

Vakcína Pfizer vyžaduje aplikovanie dvoch dávok, aby mohla dosiahnuť svoju plnú účinnosť. Teraz to však vyzerá tak, že potrebná bude aj tretia injekcia do dvanástich mesiacov od prvého očkovania. Uviedol to generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla. Dodal, že ľudia budú musieť byť v dohľadnej budúcnosti každoročne preočkovaní proti koronavírusu. Vyžadujú si to varianty vírusu, ktoré sa naďalej množia v rôznych častiach sveta.

COVID-19 rovnako ako chrípka bude zrejme potrebovať neustále očkovanie pre svoju mutačnú povahu. Zdá sa, že vírus tu zostane a stane sa trvalou súčasťou našej globálnej kultúry. Čiastočne to súvisí so skutočnosťou, že vedci nevedia, ako dlho budú ľudia zaočkovaní vakcínou chránení proti vírusu. Navyše s pribúdajúcimi variantmi vírusu sa zatiaľ nevie, ako najlepšie bojovať proti šíreniu vírusu, a preto inštitúcie skúšajú to, čo považujú za najlepšiu alternatívu, ktorá je v danom čase k dispozícii.

Zdroj: giantfreakinrobot.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

4 komentáre

Hmm reakcia na: Pfizer: Budete potrebovať tretiu dávku vakcíny na covid

19.4.2021 11:04
Ajeej ved to ze ludia sa budu muset neustale do aleluja preockovavat bola este "konsiracia" pred 2 mesiacmi. Zda sa ze kazdy tzb hoax a tzv konspiracia sa stane pravdou a skutočnosťou. Niekedy to trva mesiac niekedy pol roka niekedy dva roky...

Pripominam ze kedysi bol hoax alebo konspiracia aj nogo zony vo Svedsku (tak 5 rokov dozadu) a hold asi 2 roky uz minimalne je to skutocnostou.

Aj nasunovanie NWO pod covid totalitou je aktualne konspiracia. Vatia zabu pomaly po stipnoch az ju neuvaria. Ale ano chapem som konspirator. Skoda ze kazdy konspirator si nemoze stavit ze toto a toto sa stane. Uz by z nas viacerych konspiratorov boli bohaci. Ale to nedovoli ista z. skupina. Teraz neviem ci mam napisat male ž alebo velke Ž asi podla toho ci je to z taky alebo Z taky.

Reagovať

RE: Hmm reakcia na: Hmm

19.4.2021 12:04
Kovid je podobný nádche, nie chrípke, preto očkovanie nie je trvalé riešenie. Každý kto mal nádchu, ju dostal zas, keď schytal novú verziu koronavírusu nádchy, imunita prekonaním choroby chráni len pred typom vírusu prekonanej choroby. Presne ako aj očkovanie. Prečo boli ľudia klamaní, že očkovanie bude ich spásou? Je potrebné do ľudí s očkovaním vpraviť ešte "čosi" alebo ide len o bohapustý kšeft?
A keď sa spomína chrípka: Pred dlhými rokmi som sa každoročne v jedeni dal proti nej očkovať. Za desať očkovaných rokov som najmenej trikrát chrípku dostal. Skrátka som bol očkovaný proti "očakávaným" verziám chrípkového vírusu a prišiel iný. Ale tie "očakávané" predsa museli byť kdesi vyvíjanie, nie? Tiež som teraz konšpirátor? Ale nie o tom som chcel. Už asi pätnásť rokov odmietam vakcínu proti chrípke a, čuduj sa svete, odvtedy som nijakú chrípku nemal. Pravda, zmenil som "trochu" štýl života. Jem zdravo, skutočne zdravo, nie to, čo sa za "zdravé jedlo" ponúka v reklamách, viacej som na čerstvom vzduchu, v minulosti viac cykloturistika, teraz záhrada, či skôr malé gazdovstvo, na dedine. A kovid vlani v januári, keď sa o ňom nehovorilo, som zvládol v pokoji domova a tohoročný aprílový ako nič, len som musel oficiálne tvrdnúť v domácej karanténe.
Skutočnou atómovou zbraňou proti hnusobe je zdravý jedinec, z nehumpľovaným organizmom. Odolnosť na základe zdravého jedla a zdravého životného štýlu. Všetko ostatné je len kšeft so strachom.
Reagovať

RE: RE: ešte čosi? reakcia na: RE: Hmm

19.4.2021 16:04
Je potrebné do ľudí s očkovaním vpraviť ešte "čosi"... Veru je, zistíš, keď to zapnú ;)
Reagovať

RE: RE: Hmm reakcia na: RE: Hmm

19.4.2021 15:04
Presne tak, treba jest zdravo a sportovat. Akurat na SVK sa to vacsiene rodicov neda, lebo volny cas musia minut na varenie alebo deti. Zvysok volneho casu na sportovanie, samovzdelavanie alebo surfovanie na webe. Teoreticky skoro ziadna spravna matka nema sancu mat cas na samovzdelavanie a sportovanie. Za obetovany cas spravnych matiek by mal stat davat mesacny priplatok aspon 150 eur extra na dieta. Spravna matka by bola hodnotena, ze dieta nebude podvyzivene alebo s nadvahou a bude mat dobry priemer znamok. To by zarucilo dobru buducnost uz o 10 rokov.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať