ANTIK ANTIK ANTIK

ESET Internet Security získal od AV-Comparatives ocenenie Vynikajúci produkt

Tlačové správy
2

ESET, globálny líder v oblasti IT bezpečnosti, získal od nezávislej testovacej organizácie AV-Comparatives ocenenie Vynikajúci produkt za svoje riešenie ESET Internet Security. Produkt dostal toto označenie v sérii hlavných testov hodnotiacich riešenia pre domácnosti a spotrebiteľov, ktoré sa uskutočnili v roku 2020. Vo všetkých testoch AV-Comparatives dosiahol úroveň Advanced+.

AV-Comporatives uskutočnili extenzívne testy na sedemnástich bezpečnostných riešeniach pre operačný systém Windows, ktoré sú určené pre domácich používateľov. Programy boli testované na schopnosť chrániť pred internetovými hrozbami v reálnom svete, identifikovať najnovšie škodlivé programy, brániť zariadenie proti pokročilým cieleným útokom a poskytovať ochranu bez spomalenia zariadenia.

Okrem ocenenia Vynikajúci produkt získal ESET Internet Security aj zlatú cenu za nízky počet falošných poplachov. Riešenie vytvorilo počas testu len päť falošných poplachov a dosiahlo vyššie skóre, než akýkoľvek iný produkt. Za ochranu pred malvérom a pokročilú ochranu pred hrozbami získal produkt striebro.

Recenzenti softvéru boli ohromení ľahkým používaním riešenia a jeho jednoduchým a ľahko ovládateľným rozhraním. Taktiež pochválili ESET Internet Security za užitočnú funkciu vyhľadávania v nastaveniach cez dialógové okno, množstvo pokročilých možností, a taktiež za bezpečné predvolené nastavenia. Poznamenali, že ochrana súborového systému v reálnom čase je citlivá a v prípade potreby reaguje veľmi rýchlo. Zdôraznili taktiež vynikajúce funkcie online pomoci.

„V spoločnosti ESET sa venujeme ochrane spotrebiteľov a ich údajov a toto ocenenie je dôkazom tohto záväzku. Aby sme pred kybernetickými hrozbami mohli chrániť používateľov na celom svete, musí byť technológia ľahko nasaditeľná a použiteľná. Sme preto veľmi hrdí na to, že riešenie ESET Internet Security získalo ocenenie za svoje jednoduché použitie. Technológie v našich životoch zaberajú viac priestoru ako kedykoľvek predtým. ESET vo svojich riešeniach vyvážene kombinuje špičkovú ochranu so zrozumiteľným grafickým rozhraním, čo sa odrazilo vo výsledku testu,“ hovorí o ocenení Matej Krištofík, produktový manažér windowsových riešení pre domácnosti zo spoločnosti ESET.

 

Zobrazit Galériu

ESET

Všetky autorove články

2 komentáre

vďaka eset, ale pomohli sme spolužiakom prejsť radšej na Linux, nemôžeme platiť toľko pre Windowsy je kríza stačí aj avast free reakcia na: ESET Internet Security získal od AV-Comparatives ocenenie Vynikajúci produkt

28.1.2021 14:01
pomohli sme spolužiakom prejsť na Linux s nastavením ACL, aby sa nespustilo nič, čo sa nemá pod home adresárom bežného používateľa, už si nemôžeme dovoliť platiť toľko za ochranu windows10, ešte raz vďaka eset, už to nepotrebujeme, sme na Manjaro Linuxe a spokojnosť bez antivírov pre windows10. Jednému spolužiakovi sme poradili avast free antivirus a už je na tom 2 roky a nič windows10 mu fičí skvele, no aj ten už čoskoro prejde na Fedora Linux ;-) sme tu taký malý školský linuxový klub s naším pánom učiteľom :)
Reagovať

RE: vďaka eset reakcia na: vďaka eset, ale pomohli sme spolužiakom prejsť radšej na Linux, nemôžeme platiť toľko pre Windowsy je kríza stačí aj avast free

28.1.2021 16:01
my sme eset internet security dostali za 20€ k novému počítaču na jeden rok, potom bolo treba zaplatiť 68€ na ďalše dva roky, dali sme si radšej kaspersky antivirus free, počítač funguje normálne už tri roky, je kríza, kto by to platil toľko peňazí veľa pre domácnosť študenta :-( ségre tatino nainštaloval ubuntu linux, ona len fb a fotky v gimpe
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať