SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Samsung spúšťa predobjednávky na The Freestyle. Ako bonus získate outdoorové puzdro

Tlačové správy
0

Samsung spúšťa dnes, 20. januára, predobjednávky na svoju novinku – revolučné premietacie zariadenie The Freestyle, ktoré bolo nedávno predstavené na veľtrhu CES 2022 v Las Vegas. Zariadenie ponúka najlepší možný obraz v ľubovoľných podmienkach a množstvo ďalšej zábavy pre všetkých, ktorí sa nechcú vzdať technických vymožeností ani na cestách. Odporúčaná maloobchodná cena revolučného The Freestyle od Samsungu je stanovená na 999 Eur. V prípade, že si ho predobjednáte, dostanete navyše štýlové outdoorové puzdro a 90-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Akcia platí v období od 20. januára do 13. februára 2022 alebo do vypredania zásob v e-shope samsung.sk a u vybraných predajcov elektroniky. Odporúčaná maloobchodná cena outdoorového puzdra je 59 Eur.

Samsung The Freestyle je neobyčajne všestranným zábavným zariadením určeným predovšetkým  mladej generácii. Dá sa používať ako projektor, šikovný reproduktor alebo ako náladové osvetlenie. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a hmotnosti iba 830 gramov je ľahko prenositeľný, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou a premeniť akýkoľvek priestor na malú kinosálu. Na rozdiel od bežných skriňových projektorov umožňuje konštrukčné riešenie The Freestyle otáčať zariadenie až o 180 stupňov, takže dokáže premietať kvalitný obraz kdekoľvek chcete – na stole, na podlahe, na stene alebo dokonca na strope – a nepotrebujete na to žiadne samostatné premietacie plátno.

The Freestyle je vybavený funkciami plne automatického vyrovnávania a korekcie lichobežníkového skreslenia pomocou špičkových technológií. Tieto funkcie umožňujú prispôsobiť premietaný obraz každému povrchu v akomkoľvek uhle tak, aby bol vždy dokonale proporcionálny. Funkcia automatického zaostrovania zaisťuje za všetkých podmienok perfektne ostrý obraz, a to až do veľkosti 100 palcov. The Freestyle je vybavený aj dvojitým pasívnym akustickým reproduktorom pre verné zdôraznenie basov. Zvuk je vyžarovaný do všetkých smerov okolo projektora, takže pri sledovaní filmu nebude nikto ochudobnený o plnohodnotný zážitok.

The Freestyle je okrem pripojenia do bežnej elektrickej zásuvky možné napájať aj z externých batérií (powerbanky), ktoré podporujú[1] štandard USB-PD s výkonom 50 W/20 V alebo vyšším, takže sa dá použiť aj na miestach, kde nie je k dispozícii prívod elektrickej energie. Vďaka tomu si ho používatelia môžu zobrať kamkoľvek so sebou, nech už sú na cestách, na výlete v kempe a podobne.

Pokiaľ nie je The Freestyle práve využívaný ako projektor na streamovanie obsahu, môže po nasadení priesvitnej krytky objektívu slúžiť ako zdroj náladového osvetlenia. The Freestyle funguje aj ako šikovný reproduktor a vie dokonca analyzovať hudbu a synchronizovať s ňou vizuálne efekty, ktoré je možné premietať na stenu, na podlahu alebo kamkoľvek inam.

The Freestyle ponúka aj funkcie, aké majú Smart televízory Samsung. Má vstavané streamovacie služby a funkcie pre zrkadlenie a casting, ktoré sú kompatibilné s mobilnými zariadeniami so systémami Android aj Apple iOS. Je to prvý prenosný projektor v tejto kategórii, ktorý bol certifikovaný hlavnými svetovými partnermi ponúkajúcimi priamy prenos mediálneho obsahu (OTT), aby si ho diváci mohli vychutnať v maximálnej kvalite. Navyše ho môžete spárovať s vaším smart televízorom Samsung (séria Q70 a vyššie) a prehrávať aj bežné TV vysielanie. A to aj keď je televízor vypnutý.

Je tiež prvým projektorom, ktorý obsahuje diaľkové hlasové ovládanie (FFV, v angličtine), čo používateľom umožňuje zvoliť si svojich obľúbených hlasových asistentov pre bezdotykové ovládanie zariadenia.

Viac informácií o projektore The Freestyle získate na stránke https://www.samsung.com/sk/projectors/the-freestyle/the-freestyle-sp-lsp3blaxxh/.

 


[1] Spoločnosť Samsung nenesie zodpovednosť za externé batérie tretích strán.

Zobrazit Galériu

Samsung Electronics Co., Ltd.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať