ANTIK ANTIK ANTIK

WhatsApp získava novú funkciu, vďaka ktorej sa vyhnete trapasom

3

Ak ste niekedy v záchvate hnevu napísali nepriateľskú správu osobe A a poslali ste ju osobe B, no vzápätí ste prišli na to, že ste ju omylom vlastne poslali osobe A, mala by vám nová aktualizácia prísť vhod. Výhodou WhatsApp je to, že v aplikácii môžete vidieť všetky svoje nedávne konverzácie, takže je medzi nimi veľmi ľahké preskakovať. No to je zároveň najväčšie nebezpečenstvo WhatsApp. Ľahké prepínanie medzi konverzáciami môže viesť k tomu, že pošlete komentár osobe, ktorej ste nechceli.

Nová aktualizácia, ktorá sa práve teraz chystá na iPhony a telefóny s Androidom, má takýmto omylom zabrániť, a to vcelku rafinovane. Ponúkne vám novú možnosť, pri ktorej si môžete zvoliť nastavenie konkrétnej tapety pre všetky čety tak ako predtým, prípadne iba pre jeden čet. Ak nastavíte výrazne odlišné tapety pre rôzne čety, je menej pravdepodobné, že si ich zmýlite. Popri 32 nových tapetách je k dispozícii aj ďalších 29 tmavých tapiet.

Zdroj: forbes.com.

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

úroveň? reakcia na: WhatsApp získava novú funkciu, vďaka ktorej sa vyhnete trapasom

17.12.2020 02:12
tak ak toto je článok, ktorý je hodný publikovania, tak potom som tu zle ... v dávnych začiatkoch to tu malo aspoň aký-taký obsah ... no celý web je už na úrovni bulváru, len tento článok mi už nedal nenapísať názor ...
ďakujem za všetko zaujímavé a hodnotné, a lúčim sa vami s vďačnosťou za hlboké pochopenie tej známej "poslednej kvapky"
ten kto to tu dal resp. dal možnosť to tu publikovať prajem uvoľňujúci pocit z dobre vykonanej práce, veľa úspechov a množstvo chýbajúcej sebareflexie
Reagovať

adkoo reakcia na: WhatsApp získava novú funkciu, vďaka ktorej sa vyhnete trapasom

11.12.2020 07:12
presne. uz nie ste profi it web ale obycajny drbnik. skuste sa nad sebou zamysliet.
Reagovať

. reakcia na: WhatsApp získava novú funkciu, vďaka ktorej sa vyhnete trapasom

10.12.2020 23:12
To co za bulvarny nadpis? To ake dieta pisalo, ze spomina trapasy? Redakcia dajte pisat titulky us konecne nejakemu cloveku s inteligenciou, hoci aj studentovi. Hlavne prestante ich pisat vy, lebo je to cisty bulvar na hanbu kazdy den.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať