NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Mercedes, ktorý dokážete ovládať myšlienkami

6

Na výstave IAA Mobility 2021 v nemeckom Mníchove Mercedes-Benz predstavil ďalšiu iteráciu svojho koncepčného vozidla Vision AVTR, ktoré bolo prvýkrát uvedené na CES 2020. Podľa automobilky má teraz vozidlo technológiu, ktorá umožňuje vykonávať určité úlohy len tým, že na ne myslíte. Technológia je založená na vizuálnom vnímaní. Auto má na digitálnom prístrojovom paneli premietané svetelné body a na zadnej strane hlavy používateľa je pripevnené zariadenie BCI (brain-computer interface – rozhranie mozog-počítač) s nositeľnými elektródami.

Po krátkej kalibrácii môže zariadenie zaznamenávať a merať mozgovú aktivitu, takže keď sa používateľ zameria na konkrétne svetlo na palubnej doske, zariadenie to dokáže rozpoznať a vykonať určitú úlohu. Nejde pritom o čistú teóriu, návštevníci mníchovskej výstavy, ktorá potrvá do 12. septembra, si môžu túto technológiu sami vyskúšať v stánku spoločnosti Mercedes-Benz. Vision AVTR (odkaz na film Avatar) je najfuturistickejší koncept Mercedes-Benz. Vozidlo nemá volant, jeho zadnú časť pokrývajú „bionické klapky“ podobné šupinám a má kolesá, ktoré sa môžu otáčať tak, aby sa auto mohlo pohybovať do strán.

Zdroj: mashable.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

6 komentárov

Ovládanie myšlienkami? Jeden týpek tu minule o sebe tvrdil, že má mozog plný nano dronov a posielajú mu nimi myšlienky. reakcia na: Mercedes, ktorý dokážete ovládať myšlienkami

13.9.2021 14:09
Ovládanie myšlienkami vravíte? Jeden týpek tu minule o sebe tvrdil, že má mozog plný nano dronov a posielajú mu nimi myšlienky, ktoré vraj počuje v hlave ako šepot. A druhý týpek mu kontroval, že to nie sú nano drony nanity, ktoré generujú myšlienky, ale že ho hypnotizovali a teraz vraj mučia. Tak ja už neviem, čo títo zločinci robia vo vláde. Hádam otrokov z nás robia a ani o tom človek nevie poriadne, že čo mu robí zle. Čo sa už tuná robí? To je hrôza. Vyvražďujú ľudí, na ktorých robia pokusy nanotechnológiami a údajne hypnózou. Tretí týpek tu minule písal, vraj má z tých nanitov vysoké hodnoty na pečeni a ochorel. Krása a polícia a armáda spia a čakajú, kým tým napichnú polku Slovenska. Dovidenia v Nanodrónove dámy a páni. ČO VIDÍŠ NA DRUHÝCH, ČAKAJ RAZ NA SEBE ;-)
Reagovať

RE: Sklamem vás, nie som sajborg. Som duševne chorý, počujem hlasy. Nemám dôkazy, že sú z nano dronov v mozgu. reakcia na: Ovládanie myšlienkami? Jeden týpek tu minule o sebe tvrdil, že má mozog plný nano dronov a posielajú mu nimi myšlienky.

15.9.2021 17:09
Sklamem vás, nie som sajborg. Som duševne chorá, počujem hlasy. Nemám dôkazy, že sú z nano dronov v mozgu, ale počujem ich v mozgu ako šepot. Pečeň mám chorú, lebo už desať rokov beriem psychiatrické lieky. Nenavážajte sa láskavo do ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Keď som sa pýtal brata, koľko stojí žemľa v obchoďáku, tie hlasy mi povedali presnú cenu a keď som došla do obchoďáku bol som vyvalený, že žemľa presne toľko stojí. Inak náhoda, to vraj duševne chorí mávajú.
Reagovať

RE: RE: https://webtorrentplayer.github.io/ reakcia na: RE: Sklamem vás, nie som sajborg. Som duševne chorý, počujem hlasy. Nemám dôkazy, že sú z nano dronov v mozgu.

19.9.2021 19:09
https://webtorrentplayer.github.io/
Reagovať

RE: RE: http://itorrents.org/torrent/1577B90C234ACA14D0800BCAC4AF385A6921FB11.torrent reakcia na: RE: Sklamem vás, nie som sajborg. Som duševne chorý, počujem hlasy. Nemám dôkazy, že sú z nano dronov v mozgu.

19.9.2021 18:09
http://itorrents.org/torrent/1577B90C234ACA14D0800BCAC4AF385A6921FB11.torrent
Reagovať

RE: RE: Nie si duševne chorý/chorá, si hypnotizovaná a to ťa ničí ;-( reakcia na: RE: Sklamem vás, nie som sajborg. Som duševne chorý, počujem hlasy. Nemám dôkazy, že sú z nano dronov v mozgu.

19.9.2021 18:09
Nie si duševne chorý/chorá, si hypnotizovaná a to ťa ničí ;-( a máš v sebe kopec nano dronov, veď si vravel že hocikedy ti šťuká s panvou a penisom - pýta/nepýta/bolí. Tie svine to šíria po ľuďoch, len ich ešte neodhalili. Prídu na to, keď bude neskoro a teraz to všetci ako napriek popierajú, lebo sa boja že by ich šupli do basy. Nevedia, kto je zodpovedný. Ale to sa zmení. Keď budú mať dostatok otrokov, spustia to naplno a budú vládnuť ako tyrani. Pozri si na torrentoch film Ostrov doktora Moró s Wallom Killmerom ako tam šuká čiernu opičku, je tam na to záber ako v porne, keď sú v ópiovom brlohu. Ten film znázorňuje pád civilizácie a zotročovanie ľudí ako aj to, čo by nás malo deliť od zvierat - naša cudnosť, duša a dobré správanie. Drž sa, pomôžeme ti, my sme hnutie odporu ;-)
Reagovať

RE: Tak si to zrátaj. Veď už trošku rozmýšľaj, čo ti to spravili. reakcia na: Ovládanie myšlienkami? Jeden týpek tu minule o sebe tvrdil, že má mozog plný nano dronov a posielajú mu nimi myšlienky.

13.9.2021 20:09
Ou kej, počuješ síce z nano dronov tichý šepot, ALE niekto tu spomínal: šupli ťa na psychiatriu, kde už desaťročie žerieš liečiky a tie ťa ničia, nie nano drony. Nano drony sú titánové a vôbec neovplyvňujú telesné konštanty. Si hybrid, ale tí na psychiatrií to zatiaľ nevedia. Pravdepodobne aj takto zomrieš: ako takzvaný "psychiatrický pacient". No drž sa v tej nemocnici. Ja ti síce verím, ale na mojom názore nezáleží ;-) Hasta la vista na druhom svete hybridný sajborg :-) Pokecáme v nebi, maj sa fajn.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať